Kişisel Bilgiler

Melih Hilmi Uludağ

Software Engineer

Mechatronics Engineer

my linkedin profile for detail

Biraz kendimden ve hobilerimden bahsetmek istiyorum. 🙂


🙂  Seviyorum bu hayatı.
Koyu/baskın bir yay burcuyum 🙂 #özgürlük #doğa #gezmek #teknoloji #bilim #robotik #yazılım benim default özelliklerim arasında 🙂 İşten ve mesleki yaşamımdan kalan zaman aileme ve doğaya kalıyor.
Kampın yazı kışı olmaz. Kamp kamptır savunucusuyum. -20 derecede 2.gün 🙂
Kahveyi çok severim 🙂 Hem doğada hemde günlük yaşamımda olmazsa olmazımdır.
Ayrıca java’ da adını Endonezya’ da yetişen bir kahve çekirdeğinden alır 🙂 Cava diye okunur çokta lezzetli bir kahvedir. Belki üniversite yıllarımda java’ ya olan ilgim bu sebeple oluşmuş olabilir 🙂
Boş zamanlarımda buralarda birşeyler karalamak hoşuma gidiyor. Bence her insan en azından ufak ufak bir şeyler yazmalı ve yaşadığımız ufak dünyamıza bizden kalan bir şeyler bırakmalıyız diye düşünüyorum. Bana ulaşmak isterseniz aşağı bırakacağım maili aktif olarak kullanmaktayım.
melihhilmiuludag@gmail.com
Sağlık ve güzellikle kalın. Sevgilerimle, Melih.

3 thoughts on “Kişisel Bilgiler

  1. Harika bir insansınız enerjinize bayılıyorum hala takipteyim 🙂 Daha önce bitirme projemize yardım etmiştiniz Melih Bey. YouTube’ deki kapı projeniz 4 kişinin hayatını kurtardı 🙂 başarılarınızın devamını diliyorum. 

    1. Rica ederim sizi hatırlıyor gibiyim elektronik son sınıf öğrencisiydiniz en son 🙂 umarım geçmiştir projeniz :)) bu arada ben o projeyi tavşanlarım için yapmıştım kapı açık kalınca evin içine gelmesinler diye 🙂 sonra bende bitirme projesi olarak verdim, projeye parmak izi ekledim akıllı sınıf projesine çevirdim hatta o projeyle tubitak ödülü aldım 🙂 yani 4 kişiyi + beni, 2 tavşanım kurtardı o zaman 🙂 başarılar diliyorum mesleki hayatınızda. Hoşçakalın.

      1. ahahahahah:))yaşıyor mu hala tavşanlarınızzz? insta dan takipteyim ama artık hiç paylaşmıyorsunuz pardusla dotneti :((

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir