kampimiz.com AÇILDI :) Ben geldim.

Merhaba. Epey zamandır yazamıyorum. Özledim blog yazmayı… Yeni projelerle geri geliyorum. 🙂 Çok güzel java ve iot projeleri yapacağız.

Geçen sene arduino ile geliştirdiğim kapı kilit projesi inanılmaz güzel yorumlar aldı. Bana çok güzel geri dönüşler yapıldı. Herkese sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. (bkz. go go go!)

Kimisinin bitirme projesi oldu, kimisi evinde odasına uyguladı, kimisi bu projeyle arduino geliştirmeye başladı. O kadar güzel yorumlar aldım ki. Bu durum beni çok motive etti ve projeyi epey ileri seviyeye taşıma kararı aldım. Kapı kilidi projesini okullarda “Akıllı Sınıf” adlı projeme entegre ettim. IoT alanında farklı bir projeye dönüştürmüş oldum. Tubitak ödülü aldı. (detay) Aslında tüm bunların hepsi bu ortamda yazdığım yazılarla, sizlerin güzel yorumlarıyla oldu. Projenin yeni halini de paylaşacağım.

Daha deli dehşet içeren projeler yapmak ümidiyle.. 🙂

http://www.kampimiz.com/

Bu arada artık sadece teknik değil, kamp aktivitelerimi de paylaşacağım yeni bir sayfa açmış bulunmaktayım.

Ayrıca RSA makalem birçok kişinin blog sayfasında yazılmış ve kaynak gösterilmemiş. Üzüldüm açıkcası. Bilgi paylaşılır, öğrenilir. Öğrenildikçe de paylaşılır. Ama çalınmaz.

Neyse,

Kısa zamanda görüşmek üzere 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir